Ubytování
Telefon: +420 493 799 499, +420 724 274 976 


house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Koupaliště a kemp Pecka

Koupaliště a kemp Pecka
9.6 / 10
 Vynikající
podle 127 recenzí (celkem 625)

Pecka 60,
PECKA 507 82 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Několikrát oceněný kemp se nachází severně od města Pecka v Královéhradeckém kraji. Nabízíme ubytování v domě s 6 apartmány, v luxusních srubech s vlastním sociálním zařízením, čtyřlůžkových chatičkách, ve vlastních stanech a karavanech. Součástí areálu je rozmanité sportovní zázemí pro spoustu sportů.

Ubytování

Ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách, v chatkách s příslušenstvím, apartmány, karavanech a klasických stanech. Celková ubytovací kapacita je 148 lůžek. Všichni hosté mají k dispozici společenskou místnost a WIFI přístup k internetu.

Pro děti

Velké dětské hřiště (lezecká stěna, hrazdy, prolézačky, klouzačky, houpačky, žebříky, pískoviště, kreslící tabule), obří skákací trampolína pro děti i dospělé, koupaliště s dětským brouzdalištěm.

Sportovní využití

V roce 2016 jsme byli ocenění jako kemp s nejlepším sportovním zázemím. V areálu najdete velké množství sportovních hřišť (volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, plážový fotbal, lezecká stěna, koš na basketbal, petanque, badminton, nohejbal) a koupaliště.

Sociální zařízení

U čtyřlůžkových chatek je k dispozici pouze společné sociální zařízení a kuchyňka. U chatek s příslušenstvím a apartmánech je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC). Pro hosty ve stanech a karavanech je sociální zařízení s venkovní kuchyní přímo u prostoru
pro stanování.

Služby

Hotům rádi zapůjčíme jízdní kola, sportovní potřeby či potřeby ke grilování. Kromě toho poskytujeme prodej základních hygienických potřeb a potravin. V sezóně provozujeme letní kino, setkání s koňmi a diskotéky na trampolíně.

Jaroslav Hudec

jednatel společnosti

„Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali ke strávení příjemných chvil v rekreačním zařízení Koupaliště a kemp Pecka. Pro sezonu 2020 připravujeme nové sociální zařízení v prostoru pro karavany a stany. Náš areál byl v minulých letech ověnčen několika úspěchy. Umístili jsme se jako nejlepší kemp v ČR a byli jsme zvoleni jako nejlepší kemp se sportovním zázemím a nejlepší kemp v Královéhradeckém kraji. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2020 v kempu Pecka.

Jaroslav Hudec”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

Dětské hřiště - pohled na prostor pro karavany Dětské hřiště - pohled na prostor pro karavany Recepce Recepce
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Počet karavanových stání: 70

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Letní kino, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum, Lezecká stěna, Trampolíny

Antukové hřiště Antukové hřiště Antukové hřiště Antukové hřiště Dětské čtyřkolky Dětské čtyřkolky Dětské hřiště - prolézačky Dětské hřiště - prolézačky Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Koupaliště a brouzdaliště Koupaliště a brouzdaliště Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Lezecká stěna Lezecká stěna Plážový volejbal Plážový volejbal Plážový volejbal Plážový volejbal Půjčovna  kol Půjčovna  kol Sportoviště Sportoviště Sportoviště - volejbal, nohejbal, tenis Sportoviště - volejbal, nohejbal, tenis Stolní tenis Stolní tenis Trampolína velká Trampolína velká Trampolíny Trampolíny Zábava v kempu Pecka Zábava v kempu Pecka
Stravování

Restaurace, Bufet, Jídelna

Gril Gril Restaurace Restaurace Restaurace Restaurace Restaurace - pergola u grilu Restaurace - pergola u grilu Slavnostní tabule Slavnostní tabule
Platba

AmericanExpress  

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 100 stanů

Koupání

Venkovní bazén, Koupání zdarma, Koupaliště

Awards

Načítání...
Načítání...

Přečtěte si hodnocení kempu Koupaliště a kemp Pecka , který hodnotilo 127 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Koupaliště a kemp Pecka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Koupaliště a kemp Pecka.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist